Dimanta kroņurbju atjaunošana

Dimanta kroņurbju atjaunošana

Dimanta kroņurbju uzlodējums
Nodilušie dimanta kroņurbji

Dimanta kroņurbis – instrumentu veids dimanta urbšanas iekārtām un rokas dimanta urbšanas motoriem, kas ir cilindriska tērauda caurule ar vienmērīgu sienas biezumu, ar savienojua mezglu vienā galā un dimanta segmentiem otrā. Mūsdienās šādu rīku plaši izmanto ne tikai būvniecībā, bet arī ikdienas dzīvē.
Izmantojot dimanta kroņurbjus uz cietas nemetāliskas virsmas, piemēram, monolīta betona, dzelzsbetona, dabīgā un mākslīgā akmens, ķieģeļu, keramikas un porcelāna keramikas ir iespējams urbt vēlamā diametra tehnoloģiskos caurumus ar perfekti vienmērīgām malām – inženiersistēmu uzstādīšanai , apkurei, ventilācijai, ūdens apgādei un kanalizācijai, ugunsdzēsībai, elektriskiem kabeļiem un telekomunikācijām. Dimanta kroņus izmanto arī kontaktligzdu urbšanai.

Atjaunotie dimanta kroņurbji
Atjaunotie dimanta kroņurbji

Dimanta kroņurbji var viegli tikt galā pat ar dzelzsbetonu, jo to konstrukcijā ir iestrādāti speciāli dimanta segmenti, kas ir pielodēti ar sudrabu vai metināti pie kroņurbja korpusa ar lāzeru. Tie ir izgatavoti no mākslīgas izcelsmes rūpnieciskiem dimantiem un saistvielu – dažādu kompozīciju metāla pulveri, izmantojot granulēšanas tehnoloģiju, aukstu un karstu presēšanu.

Korpusa sagatavošana segmentu uzlodējumam
Korpusu sagatavošana segmentu lodēšanai

Neskatoties uz lielo izturību un stabilo resursu, kroņurbju izmantošanas laikā, pateicoties augstam vibrācijas līmenim un berzei, dimantus saturošie segmenti pakāpeniski nolietojas, slīpējas vai saplīst, un to tuvumā esošās korpusa sienas nolietojas, kā rezultātā dimanta kronis zaudē savas funkcionālās īpašības un rezultātā kļūst nepiemērots darbam. Šajā gadījumā tas ir jāaizstāj ar jaunu vai jāatjauno. Vecā kroņurbja atjaunošana maksās daudz lētāk nekā jauna pirkšana, savukārt atjaunotā dimanta kroņurbja darbība un funkcionalitāte pilnībā atbildīs standartiem.

Dimanta kroņurbja atjaunošana un lodēšana ir diezgan sarežģīts un bieži neatrisināms uzdevums, jo tas prasa noteiktas zināšanas un prasmes, kā arī īpašu aprīkojumu. Labāk ir uzticēt šo darbu kvalificētiem amatniekiem.

Dimanta kroņurbju atjaunošanas process.

Kā notiek dimanta kroņurbja remots? Kroņa atjaunošana nozīmē jaunu dimanta segmentu lodēšanu uz korpusa, ja tā biezums ir vismaz 1,1 mm. Izmantoto dimantu granularitāte un metāla pulvera sastāvs tiek izvēlēti, ņemot vērā tos materiālus, kurus plānots apstrādāt ar šo dimanta kroni.

Dimanta kroņurbja atjaunošanas vai restaurācijas process notiek vairākos posmos::

  • vizuāla pārbaude, diagnostika un ienākošā kontrole;
  • precīza divu līmeņu kroņurbja korpusa apgriešana;
  • korpusa sagatavošana segmentu lodēšanai – rūpīga visu netīrumu un nelīdzenumu tīrīšana, metāla un dimanta segmentu attaukošana, flusa uzklāšana lodēšanas vietās;
  • īpašu magnētu iestatīšana dimanta segmentu uzstādīšanai uz korpusa;
  • pirmapstrāde ar flusu un dimanta segmentu lodēšana uz kroņurbja, izmantojot sudraba stieni;
  • pielodētu dimanta segmentu testēšana uz nolaušanu;
  • gatavā kroņurbja tīrīšana un krasošana.

Profesionāli dimanta kroņurbju remonta pakalpojumi.

Uzlodētie dimanta kroņurbji
Uzlodētie dimanta kroņurbji

Jūs nezināt, kam uzticēt dimanta kroņurbju remontu un segmentu lodēšanu? Sazinies ar mums. SIA Segmenti.lv veikals un servisa centrs nodarbojas ar dimanta kroņurbju tirdzniecību un atjaunošanu. Mūsu galvenais uzdevums ir pagarināt dimanta instrumentu kalpošanas laiku. Lai to atrisinātu, mūsu servisā ir viss nepieciešamais profesionālā līmeņa aprīkojums. Mēs ātri un efektīvi atjaunosim Jūsu kroņurbja darbapēju un Jūs varēsiet turpināt apstrādāt ar to betonu, dzelzsbetonu un citus celtniecības materiālus. Pēc klientu pieprasījuma mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt visu tehnisko dokumentāciju, sertifikātus un atļaujas. Mēs garantējam sniegto pakalpojumu teicamu kvalitāti dimanta kroņurbju atjaunošanā un jaunu dimanta segmentu lodēšanā.

Dimanta kroņurbju atjaunošana ir Rīgā
Dimanta kroņurbju atjaunošana Rīgā

Sīkāku informāciju par dimanta kroņurbja remonta izmaksām un noteikumiem var iegūt, sazinoties ar mums pa e-pastu vai zvanot uz mājas lapā norādīto numuru. Mūsu kompetentais vadītājs atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, piedāvās segmentiem labāko variantu, lai efektīvi atrisinātu visus uzdevumus ar minimālu finanšu ieguldījumu klientam un aizpildīs pieprasījumu par dimanta kroņurbju remontu vai jaunu dimanta kroņurbju izgatavošanu.
Diemžēl ne katru dimanta kroņurbi var atgriezt darba stāvoklī, šajā gadījumā labākais būs jauna pirkšana. Mūsu internetveikals piedāvā plašu kvalitatīvu dimanta kroņu klāstu granītam, ķieģeļiem, betonam utt., Ar dažādu diametru un korpusa garumu. Piegāde visā Latvijā tiek veikta ar kurjerpasta cenām, Rīgā – par brīvu.

Sīkāka informācija par piegādi:

Cenas uz dimanta kroņurbju atjaunošanu:

Nopirkt dimanta kroņurbjus online: